Kolmapäev, 11. detsember
   Esileht   Uudised   SJS   Laskevõistlused   Laskekatsed   Hostel 
 
  Uudised

 

Kasulikud lingid:


Eesti Jahimeeste Selts


Lümanda Jahiselts

Salme Jahimeeste Selts

Laimjala Jahiselts

Valjala Jahimeeste Selts

Kärla Jahimeeste Selts

Laugi Jahiselts

Muhu Jahiselts


Tornimäe Jahimeeste Selts

Metsaregister (jahipiirkondade piiridega)  Saarte Jahimeeste Seltsi jahihooaja lõpupidu
Pidu toimub 17. märtsil 2006. a. algusega kell 19.30 Tornimäe Kultuurimajas. Meeleolu- ja tantsumuusikat teeb orkester PStroika, läbirääkimised käivad mõnusa õhtujuhi leidmiseks, esinevad mitmed üllatusesinejad. 

Arvestades seda, et saalis mahub peolaudade taha 240 inimest, otsustati külalistele reserveerida 20 kohta ja 220 kohta jagada meie liikmesorganisatsioonide vahel vastavalt jahiseltsis olevate SJS liikmete arvule.Pidu on mõeldud koos abikaasadega (elukaaslaste, kaasalannadega).Soovides tulla peole peab pöörduma oma jahiseltsi juhi poole, kes jaotab kutseid. 

Hiljemalt 03. märtsiks tasuvad jahiseltsid Saarte JS-i iga osaleja eest 100 kr ja teatavad Ilmo Tornile osalejate arvu (kui soovib osaleda enam jahimehi kui kvoot lubab, siis anda ka see arv). Vabaks jäänud kohad saab täita alates 04. märtsist teiste jahiseltside poolt.
Laud on kaetud toiduga ja ka esimesed napsud on laual. Edasine joogivarustus toimub baarist peoliste oma kulul. 

Tornimäe Kultuurimajja sätime üles trofeenäituse hooajal 2005-2006 kütitud trofeedest. Selleks palume tuua Kalamajja 10. Märtsiks iga vähegi vaatamisväärne jahitrofee.

Tagasi
 
 
Saarte Jahimeeste Selts, Laheküla k. Kaarma v. Saaremaa 93823 , tel +372 45 29807, e-post: selts@sjs.ee