Kolmapäev, 11. detsember
   Esileht   Uudised   SJS   Laskevõistlused   Laskekatsed   Hostel 
 
  Uudised

 

Kasulikud lingid:


Eesti Jahimeeste Selts


Lümanda Jahiselts

Salme Jahimeeste Selts

Laimjala Jahiselts

Valjala Jahimeeste Selts

Kärla Jahimeeste Selts

Laugi Jahiselts

Muhu Jahiselts


Tornimäe Jahimeeste Selts

Metsaregister (jahipiirkondade piiridega)  Peibutamise koolitus
05.09.2014

Saarte Jahimeeste Selts korraldab neljapäeval, 11.septembril, põdra ja hirve peibutamise koolituse. 
Eelmisel aastal jõudsime põhjalikumalt hirve peibutamisest rääkida, sel aastal pöörame rohkem tähelepanu põdrale, aga leiame ka aega hirvedest rääkida.

Saame kokku Kalamajas kell 17.00, et kuulata ja jagada kogemusi põdra ja hirve peibutamisest. Meil on omal väga häid selle ala spetsialiste ja me ei pea mujalt omale abiväge laenama. Paljud jahimehed on juba aastaid edukalt ulukeid metsast välja meelitanud.

Meil on jahimehi, kes on Euroopa ja Eesti peibutamise meistrivõistlustel võistelnud ja ka medaleid toonud. Kogemuste pagas on korralik ja proovime selle ühtseks tervikuks koondada.

Võta kaasa oma peibutusvahendid (olgu see siis kanalisatsioonitoru, laternaklaas või tänapäevane peen poest saadav vidin) või helisalvestised pullide häältega.

Räägime valiklaskmisest, et meil oleks korralikku trofeed mida küttida ja saaksime oma lastelastele rääkida edukatest jahiretkedest ning anda neilegi võimalus nautida looduse poolt pakutud ilu.

Peale teooria ja kogemuste vahetamist läheme metsa, et proovida praktikas asi järele. Olenevalt osavõtjate arvust, jagame end gruppidesse ja sõidame erinevatesse jahiseltsidesse laiali. Metsast tulles, kes koju minnes sõidavad Kalamajast mööda, saame veel korra Kalamajas kokku ja teeme kokkuvõtteid kogetust. Teistega võtame telefoniga ühendust.

Osavõtutasu Saarte Jahimeeste Seltsi liikmetel 2€ ja teistel huvilistel 5€.

Koolitusele registreerimine SIIN. Lisainfo e-posti aadressil selts@sjs.ee või telefonidel 51987169 Ilmo Torn, 5233947 Ive Kuningas.Tagasi
 
 
Saarte Jahimeeste Selts, Laheküla k. Kaarma v. Saaremaa 93823 , tel +372 45 29807, e-post: selts@sjs.ee