Laupäev, 21. oktoober
   Esileht   Uudised   SJS   Laskevõistlused   Laskekatsed   Koolitused   Blanketid   Galerii   Hostel 
 
  Laskevõistlused
    Pildid
null

 

 



Võistlused 2017


NB! Laskevõistlustega seotud lisainfo telefonl 53308205 Kalmer Kaselaid


08.04.2017 - Jahiseltside vaheline laskevõistlus
                    Alad: VJM1-100, JM1, CSP-25
                    Juhend
                    Protokoll

13.05.2017 - Kalamaja CUP 2017 I etapp
                    Alad: JP-2, JM-2 (kaks laskjat lasevad korraga  
                    kõrvuti, parempoolne mees laseb alumist siga, 
                    küsimine kokkuleppel), CSP-50
                    Juhend
                    Protokoll

27.05.2017 - Eesti Meistrivõistlus
                    Alad: JME-4
                    Registreerimine ja lisainfo EJSL kodulehel
                    Kõigi osavõtjate vahel läheb loosi 2 AS Palmako
                    poolt välja pandud jahitorni ELENOR.


17.06.2017 - Kalamaja CUP 2017 II etapp. 
                    Registreerimine algab 9:00, võistus 10:00
                    Alad: VJM-1, VJP-1, inglise sporting - 50
                    Juhend NB! Kokkutuleku arvestusse lähevad   
                                  VJM-1 ja inglise sporting - 50 
                    Protokoll

19.08.2017 - Kalamaja CUP 2017 III etapp
                    Registreerimine algab 9:00, võistlus 10:00
                    Alad: CSP-50, VSS
                    Juhend
                    Protokoll

                    Saaremaa valdade suvemängude jahilaskmine
                    Juhend
                    Protokoll



23.09.2017 - Pigituvi 2017
                    Alad: 50 kaarrada + 50 A-trapp
                    Juhend
                    Protokoll









Võistlused 2016


NB! Laskevõistlustega seotud lisainfo telefonl 53308205 Kalmer Kaselaid



16.04.2016   Jahiseltside vaheline laskevõistlus
                        JUHEND
                        PROTOKOLL                    


07.05.2016   Kalamaja CUP 2016 I etapp 
                        võistlusalad: JP-2, JM-2, CSP-50 
                        korraldajad: Aste, Salme, Valjala
                        Registreerimine algab kell 9.00, võistluse algus 10.00
                        JUHEND
                        PROTOKOLL


04.06.2016   Kalamaja CUP 2016 II etapp, kokkutuleku arvestus JUHEND
                        Valdade  vaheline laskevõistlus  JUHEND
                        võistlusalad: JM-1, JP-1, inglise sporting  
                        korraldajad: Laimjala, Muhu, Orissaare
                        Registreerimine algab kell 9.00.
                        Kalamaja CUP II etapp PROTOKOLL
                        Valdade jahilaskmise PROTOKOLL


23.07.2016    Kalamaja CUP 2016 III etapp JUHEND
                        võistlusalad: VSS, jahiCSP-50  (CSP-25+kaar 25)
                        korraldajad: Karja, Leisi, Sõrve Sääre
                        Kalamaja CUP III etapp PROTOKOLL


06.08.2016   Kaitseliidu ja Leisi valla jahiseltside vaheline laskevõistlus "Kes keda?"
                        JUHEND
                        PROTOKOLL


03.09.2016  Jahikaare võistlus "Pigituvi"
                       JUHEND
                        PROTOKOLL
                        _________________________________________________________________________




Võistlused 2015



25.04.2015  Jahiseltside vaheline laskevõistlus 
                        
JUHEND
                        PROTOKOLL                    


09.05.2015   Kalamaja CUP 2015 I etapp 
                        võistlusalad: JP-1, JM-1, CSP 50 (jahipraktiline)
                        korraldajad: Aste, Salme, Valjala
                        Registreerimine algab kell 9.00, võistluse algus 10.00
                        
JUHEND
                        PROTOKOLL



16.05.2015   Kaitseliidu ja Leisi valla jahiseltside vaheline laskevõistlus "Kes keda?"
                        
JUHEND
                        PROTOKOLL


06.06.2015   Kalamaja CUP 2015 II etapp, kokkutuleku arvestus JUHEND
                        Valdade  vaheline laskevõistlus  JUHEND
                        võistlusalad: JP-2, JM-7, inglise sporting
                        korraldajad: Orissaare, Pihtla, Laimjala
                        Registreerimine algab kell 9.00, võistlus 9.30.
                        Kalamaja CUP II etapp
PROTOKOLL
                        Valdade jahilaskmise PROTOKOLL


11.-12.07.2015 Eesti suvemängude jahilaskmine


22.-23.08.2015 Metspart sporting 200 Eesti meistrivõistlused


29.08.2015    Kalamaja CUP 2015 III etapp
JUHEND
                        võistlusalad: sporting 50 (jahipraktiline), VSS
                        korraldajad: Karja, Leisi, Sõrve Sääre
                        Kalamaja CUP III etapp
PROTOKOLL



_________________________________________________________________________



Võistlused 2014


26.04.2014   Jahiseltside vaheline laskevõistlus (CSP-25, JM-1)
JUHEND
                        Valdade vaheline laskevõistlus JUHEND
                     
03.05.2014   Kalamaja CUP 2014 I etapp 
JUHEND
                        võistlusalad: JP-1, VJM-1, CSP-50                      
                        korraldajad: Orissaare, Salme, Sõrve Sääre, Pärsama

  
28.06.2014   Kalamaja CUP 2014 II etapp (kokkutuleku arvestus)
JUHEND
                        võistlusalad: VSS, sporting 100
                        (kokkutuleku arvestusse läheb VSS tulemus)
                        korraldajad: Valjala, Pihtla    
                        Rivistus 9.00, võistluste algus 9.30
                        

23.08.2014   Kalamaja CUP 2014 III etapp 
                        võistlusalad: JP-2, JM-2, jahi CSP-50
                        korraldajad: Karja, Leisi, Saare EPT
                        Rivistus 9.00, võistluste algus 9.30
                        EELREGISTREERIMINE lõppenud
                        
EELREGISTREERUNUTE VÕISTLUSJÄRJEKORD
                       




PROTOKOLLID 2014


26.04.2014
Valdade jahilaskmine 2014

26.04.2014 Jahiseltside võistlus 2014

03.05.2014 Kalamaja CUP 2014 I etapp

28.06.2014 Kalamaja CUP 2014 II etapp  Kokkutuleku arvestus

26.07.2014 Kokkutuleku CSP protokoll

23.08.2014 Kalamaja CUP 2014 III etapp



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Võistlused 2013

27.04.2013   Jahiseltside vaheline laskevõistlus (CSP-25, JM-1)
JUHEND
                        Valdade vaheline laskevõistlus JUHEND
                     
18.05.2013   Kalamaja CUP 2013 I etapp 
                        võistlusalad: CSP-25 2 korda, jahipraktiline põder, JM-2                      
                        korraldajad: Laimjala, Laugi, Valjala
                        
JUHEND
                      
29.06.2013   Kalamaja CUP 2013 II etapp (kokkutuleku arvestus)
                        võistlusalad: JP-2, VJM-1, suur sporting 
                        (kokkutuleku arvestusse lähevad JP-2, VJM-1)
                        korraldajad: Tornimäe, Salme, Kärla
                        
JUHEND
                       
17.08.2013   Kalamaja CUP 2013 III etapp 
                        võistlusalad: VSS, inglise sporting 50
                        korraldajad: Karja, Leisi, Saare EPT 
                       
Võistlejate registreerimise kontroll algab kell 9.00, avamine kell 9.45
Võistluste algus kell 10.00! 



PROTOKOLLID 2013


27.04.2013 Valdade jahilaskmine 2013

27.04.2013 Jahiseltside võistlus 2013

18.05.2013 Kalamaja CUP 2013 I etapp

29.06.2013 Kalamaja CUP 2013 II etapp

29.06.2013 Saarte jahimeeste XXIII kokkutulek

17.08.2013 Kalamaja CUP 2013 III etapp
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Võistlused 2012 

28.04.2012 Saaremaa valdade 2012 suvemängude jahilaskmine (JM-1)
                       
JUHEND   REGISTREERIMISE LEHT


28.04.2012 Jahiseltside vaheline laskevõistlus (CSP-25, jahipraktiline põder 100m)
                       
JUHEND

19.05.2012 Kalamaja CUP 2012 I etapp 
                        võistlusalad: jahipraktiline põder, JM-7, CSP-50
                        korraldajad: Saare EPT, Lümanda, Laimjala, Orissaare, Valjala
                        
JUHEND

16.06.2012 Kalamaja CUP 2012 II etapp (kokkutuleku arvestus)
                        võistlusalad: JP-1, VJM-2, inglise sporting 
                        (kokkutuleku arvestusse lähevad JP-1, VJM-2)
                        korraldajad: Pärsama, Salme, Kärla
                        
JUHEND

19.08.2012 Kalamaja CUP 2012 III etapp 
                        võistlusalad: VSS, kaarrada 25, CSP  25
                        korraldajad: Karja, Leisi
                        
JUHEND







Võistlejate registreerimise kontroll algab kell 9.00, avamine kell 9.45
Võistluste algus kell 10.00! 



PROTOKOLLID 2012

19.08.2012 Kalamaja CUP 2012 III etapp


16.06.2012 Saarte jahimeeste XXII kokkutulek


16.06.2012 Kalamaja CUP 2012 II etapp       Pildid võistlusest. Autor Taivo Spitsõn.


19.05.2012 Kalamaja CUP 2012 I etapp


28.04.2012 Jahiseltside laskevõistlus 2012


28.04.2012 Valdade jahilaskmine 2012 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Võistlused 2011


Jahiseltside vaheline laskevõistlus
AEG: 17. aprill
ALAD: 50m sile hirv ja CSP-25


 
Kalamaja CUP 2011
Etapp
Kuupäev
Alad
Korraldajad
I
21.mai
VJM-2, JP-1, CSP-50
Laimjala, Pärsama, Valjala
II
11.juuni
JP-2, JM-1, Skeet 2x25
Kärla, Pihtla, Saare EPT, Salme
III
6.august
Inglise sporting 50, VSS
Karja, Leisi
 


Võistlejate registreerimise kontroll algab kell 9.00
Avamine kell 9.45
Võistluste algus kell 10.00! 



PROTOKOLLID 2011

Kalamaja CUP 2011 aasta kokkuvõte



Kalamaja CUP 2011 III etapp 06.08.2011


Saarte jahimeeste kokkutuleku arvestus


Kalamaja CUP 2011 II etapp 11.06.2011 


Valdade jahilaskmine 2011  11.06.2011


Jahiseltside laskevõistlus 17.04.2011


Kalamaja CUP 2011 I etapp 21.05.2011



* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *



Kalamaja CUP 2010 ajad ja harjutused on järgmised:

I etapp    15. mai  VSS + Skeet + CSP-25    Korraldajad:  Kärla, Salme
II etapp   19. juuni  JM-7 + JP-2 + Inglise sporting-50    Korraldajad: Laimjala, Valjala, Orissaare.
III etapp  28. august VJM-2 + JP-1 + SP-50    Korraldajad: Pihtla, Karja, Leisi





ÜLDJUHEND
 
EESMÄRK:
Selgitada Saarte Jahimeeste Seltsi parimad laskurid ning arendada jahimeeste laskeoskust.
VÕISTLUSTE TOIMUMISE KOHT:
Saare maakond, Kaarma vald, Laheküla, Kalamaja lasketiir.
OSALEJAD :
KV arvestusse minev osaleja ei tohi võistelda laskevõistlustel teise JS värvides, kui samal võistlusel osaleb SJS oma võistkonnaga.
Meeskondlikku arvestusse läheb igas harjutuses 4 laskuri tulemus, kellest 1 peab olema juunior või veteran, kes on eelnevalt nimeliselt registreeritud. 
Igast jahiseltsist võib osaleda mitu võistkonda.
Külalisvõistlejad võivad osaleda väljaspool arvestust.
TULEMUSTE ARVESTAMINE
1. Individuaalarvestust peetakse:
    1. Iga etapi iga ala eraldi
    2. Iga etapi kõikide alade kokkuvõttes
    3. Kolme etapi kõikide alade kokkuvõttes eraldi ja kõik alad kokku
    4. KV individuaalarvestusse lähevad eelvoorus lastud tulemused
    5. Eraldi arvestust peetakse iga etapi ja KV arvestuses (juuniorite 1991 ja hiljem 
        sündinud ja veteranide 1956 ja varemsündinud) arvestuses
2. Meeskondlikku arvestust peetakse kolme etapi kõigi alade kokkuvõttes (arvestusse lähevad ainult eelvoorudes lastud tulemused, mitte finaalis lastud tulemus).
3. Etapi alade lõpptulemuste saamiseks liidetakse põdraharjutuses laskuri poolt saavutatud tulemus (max. 100 p.), metssea harjutusese tulemus (max. 100 p. ehk, või 50 p. x 2 ) või VSS tulemus( max 200 p kui vindi harjutuses on võistlusel ainult see vindi ala, Kui samal võistlusel ka teine vindi ala siis max 200 p /2= 100 p) ja haavliharjutustes saavutatud tulemus (max. 200 p. ehk 50 p. X 4) ehk (100+100)+200=400p.
Vindi harjutused 200 p + haavliharjutused 200 p = 400 p
4. Kolme etapi kokkuvõttes lõpptulemuse saamiseks liidetakse iga etapi alade kokkuvõttes saavutatud punktid (arvestusse lähevad ainult eelvoorudes lastud tulemused, mitte finaalis lastud tulemus, individuaalarvestuses max 1200 p, meeskondlikus arvestuses max 4800p   
5. Iga etapi individuaalarvestuse üksikalal parimate selgitamine:

Kuulialade paremusjärjestus selgitatakse tulemuste järgi.  
Võrdsete tulemuste korral saab parema koha märklehe 10 tabamisalasse enim laske sooritanud laskja. Võrdsete 10 tabamuste korral enim 9 saanud laskja jne. 

Haavlialade paremusjärjestus selgitatakse finaalis:
a) finaali pääsevad ala 6 paremat + sama tulemusega.
b) finaalis ei arvestata eelvoorutulemusi.
c) finaalis võrdsete tulemuste korral ümberlaskmine: esimest pesast alates ja vastavalt laskeskeemile, kuni esimese eksimuseni.
6. Meeskondlikus arvestuses nelja etapi kokkuvõttes võrdse tulemuse korral toimub ümberlaskmine sportingus kuni esimese eksimuseni.
MAJANDAMINE
Võistluste osavõtumaks on: põdra harjutus – 2.- EUR;
metssea harjutus – 2.- EUR;
skeet – 5.- EUR;
sporting – 5.- EUR
SJS mitteliikme ja külalisvõistleja osavõtumaks 7.- EUR ala kohta.
AUTASUSTAMINE
Autasud:
1. iga etapi üksikala individuaalsed 3 paremat: diplom + meene.
2. etapi 3 paremat individuaalarvestuses (alad kokku): diplom + meene.
3. KV kokku individuaalarvestuses 1. koht: RÄNDKARIKAS, kolm paremat: diplom + meene.
4. KV kõikide alade kokkuvõttes meeskondlik arvestus: 1. koht RÄNDKARIKAS, kolm paremat meeskonda: diplom + meene.
5. Võistlus on avatud eriauhindadele.
Autasustamistseremooniale mitte ilmunud võistleja kaotab õiguse autasudele.

LASKEHARJUTUSTE TÄHISTUS:

CSP(50) (25)- sporting 50 või 25 märki
VSS - Vintrelvast 100m 4. erineva seisva silueti laskmine
JM-2 - Jooksev metssiga, kümme üksiklasku sileraudsest liikuvasse siluetti
JP-1 - Jooksev põder, neli lasku seisvasse + kuus lasku liikuvasse siluetti
VJM-2 - Jooksev metssiga, kümme üksiklasku vintraudsest liikuvasse siluetti
JP-2 - Jooksev põder, kümme üksiklasku liikuvasse siluetti
JM-7 - Jooksev metssiga, kaks üksiklasku+ neli dubleed liikuvasse siluetti 
NB! KORRALDAJA JÄTAB ENDALE ÕIGUSE TEHA JUHENDITESSE  MUUDATUSI!!!!
INFO: www.sjs.ee
KONTAKT:
ILMO TORN
Tel.51987169
LEMBIT SOE
Tel. 50 45411


Protokollid 2010     




Protokollid 2009

 

Protokollid 2008



Protokollid 2007

 



27-07-2010  Väinamere jahimeeste laskevõistlus 31.07.2010
14-05-2010  Kalamja Cup I etapp
12-04-2010  Toimus Eesti Karikavõistluste II etapp
20-03-2010  Kalamaja CUP 2010
17-03-2010  17.04 esimene laskevõistlus Kalamajas
17-03-2010  10.04 Tagaverel Eesti Karikavõistluste II etapp CSP-100
10-02-2009  Jahiseltside laskevõistlus 07.03.2009.a.
10-02-2009  Tagavere LK võistluskalender 2009
10-02-2009   Kalamaja VII karikavõistlused KALAMAJA CUP 2009
17-05-2008  Tagaverel laskevõistlus CSP-50 08. 06. 2008
31-03-2008  Kalamaja VI karikavõistlused KALAMAJA CUP 2008
07-06-2007  Kolmemaakonna laskevõistlus
12-03-2007  Kalamaja CUP laskevõistluste kalender 2007
12-03-2006  KALAMAJA IV KARIKAVÕISTLUSED 2006


Protokollid 2006


Saare-, Hiiu- ja Läänemaa jahilaskevõistlus



Protokollid 2005:

    

> Kalamaja CUP 2014
> Kalamaja CUP laskevõistluste kalender 2007
> KALAMAJA III KARIKAVÕISTLUSED 2005


 
 
Saarte Jahimeeste Selts, Laheküla k. Kaarma v. Saaremaa 93823 , tel +372 45 29807, e-post: selts@sjs.ee